Naturalne lakiery do paznokci

Naturalne lakiery do paznokci

Ekologiczne lakiery do paznokci – czy to możliwe?

Lakiery do paznokci to kosmetyki, które kojarzą nam się chyba z największą ilością sztucznych, chemicznych dodatków. Aby lakier wytrzymał na paznokciach w nienaruszonym stanie co najmniej kilka dni i dodatkowo był odporny na działanie różnych szkodliwych czynników takich jak wilgoć, detergenty czy uszkodzenia mechaniczne, musi mieć przecież w sobie mnóstwo ciężkich, nieobojętnych dla płytki paznokciowej dodatków utrwalających… Takie skojarzenia powodują, że wiele osób nawet nie wyobraża sobie, że można stworzyć naturalne, w pełni przyjazne dla środowiska i organizmu lakiery do paznokci. Okazuje się, że można! Co więcej, takie produkty są w zasięgu ręki – możesz je kupić w naszym sklepie internetowym!

Naturalne lakiery do paznokci – czym się charakteryzują?

Naturalne lakiery do paznokci są wolne od jakichkolwiek sztucznych dodatków, które mogłyby zaszkodzić płytce paznokciowej. Nie zawierają parabenów, ftalanów (ftalan dibutylu), toluenu, ksylenu, kamfory, formaldehydu i żywicy. W ich składzie znajduje się nawet aż 82% naturalnych, przyjaznych dla organizmu składników, co daje Ci gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa stosowania!

Poza specyficznymi dla swojej grupy produktów właściwościami, naturalne lakiery do paznokci mają również szereg zalet kojarzonych z klasycznymi lakierami. Są bardzo trwałe, łatwo się nakładają, szybko schną i są odporne na uszkodzenia.

Dodatkowo warto wspomnieć, że pędzelek w naturalnych lakierach do paznokci jest z włosia syntetycznego. Pędzelek jest płaski i krótki, co umożliwia bardzo komfortową aplikację lakieru.

Naturalne lakiery do paznokci – dla kogo?

Największą grupę odbiorców naturalnych lakierów do paznokci stanowią osoby, które stosują inne naturalne kosmetyki i zwykle przy okazji natknęły się również na informacje na temat naturalnych lakierów. Kolejną sporą grupę stanowią kobiety, które mają duże problemy z kiepską kondycją paznokci i szukają produktów, które nie zaostrzą tych problemów, a wręcz pozwolą się z nimi szybko uporać.

W rzeczywistości grupa osób, którym przydadzą się ekologiczne lakiery do paznokci, jest dużo szersza. Zaliczamy do niej osoby, którym zależy na:
- zgodnej z naturą, przyjaznej dla środowiska pielęgnacji,
- upiększaniu paznokci przy pomocy składników, które nie ingerują mocno w płytkę,
- stosowaniu wegańskich produktów – takie właśnie są nasze naturalne lakiery do paznokci,
- poprawie stanu płytki paznokciowej,
- zmniejszeniu ryzyka alergii i podrażnień,
- uniknięciu alergii i podrażnień, jeśli takie reakcje występowały w przyszłości,
- pielęgnacji opartej w jak najwyższym stopniu o surowce pochodzenia roślinnego (nawet do 82% takich surowców),
- na stosowaniu produktów, które nie były testowane na zwierzętach.

Naturalnie lakiery nie tylko nie szkodzą paznokciom, ale wręcz poprawiają ich kondycję, dzięki czemu mogą być bez obaw stosowane nawet przez osoby, które mają przykre doświadczenia z klasycznymi lakierami!

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę naturalnych, francuskich lakierów do paznokci Avril, które są dostępne w 7 fantastycznych, modnych kolorach. Uzupełnieniem serii jest uniwersalny produkt 2 w 1, który jednocześnie pełni funkcję bazy i lakieru nawierzchniowego (top coat).